Go to content
Dýně, Halloween

Buďte v obraze

Náš výběr říjnových akcí ve středních Čechách

2. 10. 2023

Co pěkného nás v říjnu čeká? Inspirujte se a vydejte se na tradiční posvícení, oslavit keltský svátek Samhain, na Halloween, veselé dýňování i další akce a za pořádnou dávkou kultury.

Tradice máme rádi a ani říjen nás o ně nemůže ochudit. Užijte si tradiční posvícení, Halloween, dýňování i keltský svátek Samhain nebo dušičkovou vycházku.

Ještě v září jsme si naplno užívali Středočeské kulturní léto, ani v říjnu se ovšem kulturním akcím nezavírají dveře. Těšte se na řadu přednášek, besed, komentovaných prohlídek i na Cirk La Putyka.

Co takhle schovat se na výstavu? Dobrý nápad nejen v době, kdy vás do interiérů zažene sychravé počasí… Omrkněte novinky!

Jaké dlouhodobé výstavy se naopak blíží k závěru? Není jich málo, ale nebojte – většina z nich vás ještě po celý říjen ráda uvidí.


Podobné články

Výroba ve sklárně Ruckl v Nižboru

Náš výběr únorových akcí ve středních Čechách

Má sice jen 29 dní, o to intenzivnější zážitky nabízí! Měsíc (nejen) zamilovaných s sebou totiž přináší také masopust. Rozjasněte mrazivé dny masopustním veselím, zabijačkou a hodováním. Oslavte mezinárodní den průvodců, vyrazte na některou ze stálých nebo krátkodobých výstav. Bohatý program si užijí se svými ratolestmi i rodiče školou povinných dětí během jarních prázdnin ve středních Čechách.

Prozkoumat