Go to content
Vinobraní – vzor

Buďte v obraze

Náš výběr zářijových akcí ve středních Čechách

31. 8. 2023

Že s létem skončil pestrý výběr kulturních, sportovních, historických i jiných tradičních akcí? Ale kdepak! Inspirujte se a vydejte se na vinobraní, řemeslné trhy, festivaly i na představení pod širým nebem.

Středočeské kulturní léto ještě neskončilo, jde do finále. Těšte se na letošních posledních osm různorodých akcí pod širým nebem.

Září zve na vinobraní. Anebo se raději napijete vychlazeného zlatého moku? Ať tak či onak, připraven je i bohatý doprovodný program.

Konec léta a začátek podzimu přeje řemeslům. Pronikněte do jejich tajů a omrkněte, co vše umějí zlaté české ručičky. Vyrazit můžete i na jarmark nebo historické slavnosti.

Traktory a veteráni, cyklotoulky i pěší putování středočeskými městy. Kam se vydáte vy?

Kultura v pravém slova smyslu i ta gastronomická – které dáte přednost? Anebo zvládnete obojí? Nechte se inspirovat, kam vyrazit.

Než úplně skončí… Nepropásněte dlouhodobé akce, které pomalu ale jistě došly ke svému závěru.


Podobné články

sklářství, tradice, řemeslo, děti

Náš výběr únorových akcí ve středních Čechách

Má sice jen 29 dní, o to intenzivnější zážitky nabízí! Měsíc (nejen) zamilovaných s sebou totiž přináší také masopust. Rozjasněte mrazivé dny masopustním veselím, zabijačkou a hodováním. Oslavte mezinárodní den průvodců, vyrazte na některou ze stálých nebo krátkodobých výstav. Bohatý program si užijí se svými ratolestmi i rodiče školou povinných dětí během jarních prázdnin ve středních Čechách.

Prozkoumat