Go to content
Atrakce v parku Mirakulum, děti

Počasí

Úterý 06.06.

19 ° C

Středa 07.06.

21 ° C

Čtvrtek 08.06.

22 ° C

TOP

Park Mirakulum

Co takhle dopřát si originální zábavu a užít si volný čas v zábavně-naučném parku pro celou rodinu? Mirakulum je největší park tohoto typu u nás. Na své si přijdou děti i rodiče.

Na ploše neuvěřitelných dvanácti hektarů najdete mnoho nápaditých herních prvků. Každým rokem navíc přibývají další, a to už od samého založení parku v roce 2012. Hrad s unikátní designem milují všichni. Jde o komplex osmi věží plných průlezů, visutých mostků, skluzavek, a rozhleden. Nechybí mu opevnění a systém podzemních chodeb, které můžete směle prozkoumat.

Co dál na vás v Mirakulu čeká? Lesní hřiště, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, prolézačky, kontaktní mini zoo, amfiteátr, umělecká vystoupení a mnoho dalšího. Každý návštěvník ocení také perfektní zázemí, spoustu laviček, dobré občerstvení, pohodlnou možnost parkování a podobné nezbytnosti, které nemůžou chybět žádnému správnému rodinnému výletu. Park je obklopen přírodou, je plný her, zábavy, stromů, zvířat i dětské fantazie.

Kam dál?

Vyzkoušejte si adrenalinové jízdy bojovým vozidlem pěchoty v sousedním Tankodromu Milovice. S Mirakulem je propojen unikátní úzkokolejnou železnicí.

Atrakce v parku Mirakulum

Kontakty

Adresa:

Topolová 629, 289 24 Milovice

E-mail:

[email protected]

Telefon:

+420 730 510 985

Přejít na web

Mirakulum nabízí velkokapacitní parkovací plochy, parkování je zdarma.
Parkoviště

Parkoviště

Všechna zvířata mají vstup do parku zakázán. Výjimkou jsou asistenční psi. Návštěvu s nimi je třeba vždy předem dojednat přes e-mail [email protected].
Mazlíčci

Mazlíčci

V areálu se nachází 4 gastro zóny.
Občerstvení

Občerstvení

Do areálu platí zákaz vstupu s koly, odrážedly i koloběžkami.
Cyklisté

Cyklisté

Toalety jsou vybavené přebalovacími pulty. V areálu si vyhrají i ty nejmenší děti.
Zázemí pro děti

Zázemí pro děti

Toalety se nachází v areálu Parku Mirakulum.
WC

WC

Mohlo by vás zajímat