Go to content
Atrakce v parku Mirakulum, děti

Počasí

Středa 24.04.

5 ° C

Čtvrtek 25.04.

7 ° C

Pátek 26.04.

11 ° C

TOP

Park Mirakulum

Největší zábavní park v České republice pro rodiny s dětmi se rozkládá na ploše 12 hektarů. O celodenní zábavu se postarají podzemní chodby, nadzemní skluzavky, bludiště, zvířata, a především fantazie vašich dětí.

Park Mirakulum v Milovicích je rájem pro všechny děti. Nabízí netradiční zábavu, dobrodružství, zdravý pohyb i poučení. Odvážete se? O den bez starostí se tu postará spolehlivé zázemí.  

Na ploše neuvěřitelných 12 hektarů je umístěno plno nápaditých herních prvků. A každým rokem navíc přibývají další. Dřevěný hrad s pohádkovým vzhledem milují všichni, děti i dospělí. Jde o komplex osmi věží plných průlezů, visutých mostků, skluzavek a rozhleden. Nechybí mu opevnění ani systém podzemních chodeb, které můžete směle prozkoumávat.  

  • Zajímavost: Park Mirakulum byl založen roku 2012 na místě, kde dříve cvičili vojáci. Býval tu vojenský výcvikový prostor s letištěm a rozsáhlým areálem kasáren, který zažil působení několika armád.  

Co dál na vás v Mirakulu čeká? Lesní hřiště, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, prolézačky, kontaktní minizoo, amfiteátr i zelené plochy, na kterých si můžete udělat piknik nebo grilovat. Co takhle zkusit svou šikovnost v zrcadlovém bludišti anebo absolvovat Cestu do pravěku včetně poutavé show? Připravena jsou i umělecká vystoupení a mnoho dalšího.  

  • Tip pro vás: Vyzkoušejte si adrenalinové jízdy bojovým vozidlem pěchoty v sousedním Tankodromu Milovice. Kromě toho se tu děti vyřádí i v zákopech a vyzkouší si střelbu na terč. S Mirakulem je Tankodrom propojen úzkokolejnou železnicí.  
Kam dál?

Každý návštěvník ocení perfektní zázemí, spoustu laviček, dobré občerstvení, možnost pohodlného parkování a další podobné nezbytnosti, které usnadní výlet s malými dětmi. Opomenout byste neměli ani další atraktivity v okolí. Ubytujte se v okolí Milovic a vydejte se na průzkum světově jedinečného labyrintaria na zámku Loučeň nebo jediné zoologické zahrady ve středních Čechách Zoo Chleby. 

Atrakce v parku Mirakulum

Kontakty

Adresa:

Topolová 629, 289 24 Milovice

E-mail:

[email protected]

Telefon:

+420 730 510 985

Přejít na web

Mirakulum nabízí velkokapacitní parkovací plochy, parkování je zdarma.
Parkoviště

Parkoviště

Všechna zvířata mají vstup do parku zakázán. Výjimkou jsou asistenční psi. Návštěvu s nimi je třeba vždy předem dojednat přes e-mail [email protected].
Mazlíčci

Mazlíčci

V areálu se nachází 4 gastro zóny.
Občerstvení

Občerstvení

Do areálu platí zákaz vstupu s koly, odrážedly i koloběžkami.
Cyklisté

Cyklisté

Toalety jsou vybavené přebalovacími pulty. V areálu si vyhrají i ty nejmenší děti.
Zázemí pro děti

Zázemí pro děti

Toalety se nachází v areálu Parku Mirakulum.
WC

WC

Mohlo by vás zajímat