Go to content
Aquapalace Praha

Počasí

Středa 12.06.

17 ° C

Čtvrtek 13.06.

15 ° C

Pátek 14.06.

18 ° C

TOP

Aquapalace Praha

Hurá do plavek! Táhne vás to do světa zábavy, dobrodružství, adrenalinu i odpočinku? Pak jste v Aquapalace Praha v Čestlicích správně.

Nenechte se názvem zmást. Do Prahy rozhodně jezdit nemusíte. Největší zábavní aquapark se nachází v Čestlicích, na pomezí středních Čech a hlavního města. Čeká tu na vás Vodní svět, rozsáhlý Saunový svět, luxusní SPA & Wellness centrum, moderní Fitness centrum a celá řada restaurací i hotel. 

Kterým světem začít? Vodní svět je svou rozlohou přes 9 000 m2 největším aquaparkem ve střední Evropě. Tvořen je třemi paláci, v nichž si na své přijde opravdu každý. Zaplavete si v každém ročním období a čeká vás tolik atrakcí, že nebudete vědět, kterou jen začít. Zdoláte divokou řeku a necháte se unést laserovou show. Skluzavky a tobogany včetně toho nejdelšího v České republice vás nepřestanou bavit.  

  • Zajímavost: Celková délka tobogánů ve Vodním světě je 860 m. Celým aquaparkem se vine 450 m dlouhá řeka. Nechybí mořské vlnobití ani spacebowl – točte se po spirále vysokou rychlostí a vyplavte adrenalin.  

Rozsáhlý Saunový svět je oázou klidu, relaxace a zdraví. Tvoří ho komplex celkem 14 druhů saun a prohříváren, finské sauny, římské lázně i venkovní sauny. V luxusním SPA & Wellness centru si na své přijdou milovníci odpočinku, masáží a obličejových procedur. Moderní plně klimatizované dvoupodlažní Fitness centrum disponuje rozsáhlou kardiozónou s řadou známých i nejnovějších kardiotrenažerů, na kterých skvěle posílíte svou kondici.  

  • Tip pro vás: Láká vás potápění? Přihlaste se v aquaparku do kurzů přístrojového či nádechového potápění s certifikovaným instruktorem.  
Kam dál?

Při vodních radovánkách rychle vyhládne, proto je k dispozici hned několik restaurací a barů včetně pool baru. Chcete si zážitek natáhnout na víc dní? Ubytujte se ve zdejším Aquapalace Hotelu Prague a objevte také okolí aquaparku. K romantické procházce vybízí sousední Průhonický park, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Sedněte na hromadnou a objevte zákoutí centra Prahy. Nedaleké Říčany jsou zas vstupní branou do Ladova kraje. 

Kontakty

Adresa:

Pražská 138, obchodní zóna Průhonice – Čestlice 251 01 Praha - východ

E-mail:

[email protected]

Telefon:

+420 271 104 111

Přejít na web

Parkování je dostupné přímo u vstupu do Aquapalace.
Parkoviště

Parkoviště

V Aquapalce Hotel Prague jsou k dispozici pokoje pro hosty s omezenou pohyblivostí a pro hosty na vozíčku.
Bezbariérový přístup

Bezbariérový přístup

Do Vodního světa není povolen vstup s kolem. Své kolo můžete zanechat na stojanech před areálem.
Cyklisté

Cyklisté

Do Vodního světa není dovolen vstup zvířatům.
Mazlíčci

Mazlíčci

V Aquapalace se nachází hned několik restaurací a barů. Hlad můžete zahnat třeba v Athena Grill a na něco sladkého a lahodnou kávu se zastavit v Cafe Clara.
Občerstvení

Občerstvení

Mohlo by vás zajímat