Go to content
Kluziště Kolín

Buďte v obraze

Náš výběr lednových akcí

3. 1. 2024

Leden 2024 je tady a s ním i náš výběr akcí, které byste jistě neradi propásli. Kam se vydat? Inspirujte se a začněte nový rok kulturně i sportovně. V duchu tradice se nesou tříkrálové akce. Bují ve vás nostalgie? Některé vánoční akce jsou stále přístupné.

Tradice máme rádi, proto vás rádi zveme na tříkrálové akce i novoroční koncert. Vydejte se za nimi nejen do skanzenu v Kouřimi.

Rok se s rokem sešel a nastal čas hojnosti a veselí – vypukl masopust! I když většina masopustních průvodů proběhne až v únoru, první vlaštovky vylétají i v průběhu ledna.

Chcete si na začátku roku trochu zasportovat? Využijte možnosti bruslení na umělém kluzišti na kolínském náměstí. Lákavý je i zimní běh na Blaník, přidáte se?

Začněte nový rok kulturně, ve středních Čechách se k této příležitosti nabízí bezpočet rozmanitých akcí. Stačí si vybrat.

Pozor pozor, nepropásněte poslední šanci. Některé dlouhodobější akce se chýlí ke svému konci. Stihnete se ještě vydat třeba na výstavu?

Dozvuky Vánoc jsou ještě na začátku ledna stále tady. Bují ve vás nostalgie? Nechte se inspirovat, kam se za vánoční atmosférou ještě teď vydat.


Podobné články