Go to content
Sklárna Rückl

Tvořivé pololetní prázdniny ve sklárně

Komentované prohlídky 02.02.2024 09:00 - 15:00

Cena:

Komentovaná prohlídka (dítě, student): 100 Kč, Komentovaná prohlídka (dospělý): 150 Kč, Komentovaná prohlídka (senior): 120 Kč

Místo konání:

Sklárna Rückl

Adresa:

Lánská 141, 267 05 Nižbor

Region:

Berounsko

Přejít na web akce

Popis akce

Víte, jak vzniká skleněný džbán nebo jak broušená křišťálová váza získá svou konečnou podobu? Přijďte se s dětmi do sklárny nejen podívat, ale také vyzkoušet broušení na skleničku a foukání skla v huti. Zažijete sklárnu a získáte originální výrobek za speciální cenu platnou pouze tento den.

Přemýšlíte, co dělat s dětmi o pololetních prázdninách? V pátek 2. února můžete vyrazit třeba do sklárny Rückl v Nižboru, kde proniknete do tajů sklářského řemesla. Podíváte se a vyzkoušíte si broušení na skleničku a foukání skla v huti. Zažijete sklárnu a získáte originální výrobek za speciální cenu platnou pouze tento den.

Zážitky jsou vhodné pro dospělé všech věkových kategorií a pro děti od 6 let, za asistence rodičů je však mohou absolvovat i mladší. Komentované prohlídky jsou bez věkového omezení.

Jednotlivé zážitky jsou v rámci akce za jednotnou cenu:

  • Zážitek broušení na skleničku – 500 Kč.
  • Zážitek foukání skla (s výrobkem i bez výrobku) – 500 Kč. Vlastní výrobek lze vyzvednout následující pracovní den nebo si jej nechat za příplatek doručit na adresu.

Komentované prohlídky a zážitky broušení a foukání skla je nutné rezervovat předem prostřednictvím e-mailu na adrese: [email protected] nebo telefonicky na čísle +420 605 229 205.

Parkovat lze v areálu zdarma.

Mapa