Go to content
Advent na zámku Nelahozeves

Lobkowiczký advent na zámku Nelahozeves

Festivaly 03.12.2022 09:30 - 19:00

Cena:

Dospělí: 190 Kč Děti do 12 let, studenti a senioři: 140 Kč Rodinné vstupné (2+2 děti do 12 let): 490 Kč

Místo konání:

Zámek Nelahozeves

Adresa:

Nelahozeves 1, 277 51 Nelahozeves

Telefon:

+420 724 557 617

Region:

Mělnicko Kokořínsko

Přejít na web akce

Popis akce

Zámek Nelahozeves ožije magickou vánoční atmosférou v sobotu 3. prosince mezi 9:30 a 19:00. Samozřejmostí je poctivé svařené víno, tradiční česká zabijačka a cimbálová muzika, bohatý doprovodný program. Sváteční atmosféru doplní stánky s vánočními dekoracemi, kulinářskými dobrotami, a adventní tvoření v podobě lití olova či zdobení perníčků.

Vydejte se 3. prosince na Adventní slavnosti na zámku Nelahozeves, kde se můžete těšit na hudební vystoupení s koledami, zdobení perníčků, žongléra a adventní stánky ideální pro vánoční nákupy. Pro nejmladší návštěvníky jsou přichystaná loutková představení Sváťova dividla a projížďky na ponících.
Zámecké sklepení se promění v útulnou vánoční krčmu, ve které si budete moci pochutnat například na zabijačkových specialitách a poctivém svařeném víně. O vaši zábavu se zde postará Cimbálová muzika Michala Horsáka. V sestavě cimbál, housle, viola a basa zahrají a zazpívají písničky z Moravy, Čech i Slovenska.

V ceně vstupenky na festival jsou zahrnuty i prohlídky zámecké expozice. Vstupenky koupíte v předprodeji na nebo v den konání festivalu přímo na místě.

K zámku Nelahozeves je to od vlakové zastávky Nelahozeves zámek jen pár kroků.

Mapa