Go to content
Rallycross Cup 2023

Zóna Střední Evropy v Rallycrossu

Sportovní akce 10.06.2023 - 11.06.2023, 00:00 - 00:59

Cena:

ZDARMA

Místo konání:

Sedlčanská kotlina

Adresa:

Areál „Sedlčanská kotlina“, 107, Sedlčany

Telefon:

+420 728 828 056

Region:

Toulava

Přejít na web akce

Popis akce

Jedna z největších akcí letošního roku je tu! Zóna Střední Evropy v Rallycrossu přivítá divize Titans-RX Rallycross FIA International Series .

Předvedou se tu jezdci České trofeje historických vozidel, ukážou se i jezdci Českého, Rakouského a Slovenského mistroství republiky v rallycrossu. Letošní závod zpestří jezdci Polského mistroství republiky v Rallycrossu, mimo jiné i s jejich našlapanými divizemi BMW Cup a Seicento/Cinquecento Cup.

Víkend bude opravdu nabitý, očekává se spousta jezdců, plné rošty krásných závodních speciálů, hodně nelítostných soubojů, burácení závodních motorů a jako třešnička na dortu bude nedělní doprovodný program. O ten se postará stříbrný medailista z Dakaru 2023 – Martin Macík Jr. se svým dakarským speciálem z dílen MM Technology , ale tento speciál si budete moci i prohlédnout zblízka, jelikož zde bude celou neděli vystavený.

Další novinkou v doprovodném programu bude ukázka Stavební a Zemědělské techniky od společnosti Garnea a.s., kterou najdete po celý víkend v diváckých prostorách.

Mapa