Go to content
Přednáškový sál na Farmě Bláto

Svatojánské byliny

Kurzy a workshopy 24.06.2023 14:00 - 16:00

Cena:

350 Kč

Místo konání:

Farma Bláto

Adresa:

Bláto 1, 285 04 Uhlířské Janovice

Telefon:

+420 607 940 649

Region:

Kutnohorsko Kolínsko

Přejít na web akce

Popis akce

Přijďte se i vy poddat svatojánskému kouzlu a najít to správné devatero bylin pro vaši potřebu. Povíme si, jak zacházet s bylinami během sušení a zpracování, jak je správně užívat a proč je v našem životě důležité tajemství.
Inspirativní žena, spisovatelka a bylinkářka Jolana Křížkovská (dříve Šopovová) v dalším semináři na Farmě Bláto volně navazuje na dvě předchozí setkání (Ke kořenům, Čarodějný košík), která se setkala s příznivým ohlasem. Toto setkání bude oslavou spojení lidí a bylin v čase odedávna bylinám zasvěceném.

Lektorka Jolana Křížkovská vystudovala Filosofickou fakultu UK v Praze a specializační kurz Léčivé rostliny na Farmaceutické fakultě UK v Hradci Králové. Působí jako nezávislá lektorka a konzultantka v oblasti rozvoje firem i jednotlivců. Je autorkou knihy Pokojovky pro zdraví a na talíři, životopisné knihy o spisovateli Jiřím Muchovi a deníku #zivotvmaringotce, který popisuje odchod z města na venkov. V současné době žije u Zbraslavic, kde pečuje o svůj Krasosad – sad plný starých stromů a bylin.

Mapa