Go to content
Sázava Vest

Stodola Vest 2024

Hudební a divadelní akce 07.06.2024 17:30

Cena:

dobrovolné vstupné

Místo konání:

Nábřeží Cyrila a Metoděje

Adresa:

Sázava

Telefon:

+420 739 212 626

Region:

Posázaví

Přejít na web akce

Popis akce

Přijďte si užít nezapomenutelný víkend plný hudby a pohody na Festivalu sázavských muzikantů a místních kapel! Tento skvělý festival slibuje dva dny plné živé hudby a úžasné atmosféry, kterou prostě nesmíte minout.

Začíná se v pátek odpoledne v 14:00 dětským odpolednem, takže i ti nejmenší návštěvníci se budou moci bavit. Ale to je jen začátek! V 17:30 se rozběhne hudební program, který představí talenty sázavských kapel. Připravte se na energické vystoupení a nechte se unést do světa hudby.

A co sobota? Ta nás potěší od 15:00 odpoledním chilloutem, který vám poskytne příležitost odpočinout si a užívat si klidnou atmosféru festivalového dne. Můžete si dát něco dobrého k jídlu, prohlédnout si stánky s různými výrobky od místních řemeslníků a prostě si užít volného času s přáteli a rodinou.

Tento festival se koná za podpory města Sázava a díky štědrým sponzorským darům od místních firem, příspěvkům od fyzických osob a dobrovolnému vstupnému mohou organizátoři zajistit nezapomenutelný zážitek pro všechny. Takže nezapomeňte dorazit a sdílet tento úžasný víkend plný hudby a společnosti na festivalu sázavských muzikantů a místních kapel!

Mapa