Go to content
Sklárna Rückl

Sklárna Rückl maminkám

Komentované prohlídky 08.05.2024 - 11.05.2024, 10:00 - 15:00

Cena:

Dospělý: 150 Kč, Senior: 120 Kč, Rodina 2+2: 450 Kč

Místo konání:

Sklárna Rückl

Adresa:

Lánská 141 141, 267 05 Nižbor

Region:

Berounsko

Přejít na web akce

Popis akce

I ve středu 8.5. a v sobotu 11.5. má sklárna otevřeno a věnuje tyto dny nejen všem maminkám, ale každému, do má chuť tvořit a nebo se jen podívat na sklářské řemeslo. Využít můžete také akční nabídky na nákup dárku ke Dni matek.

Maminky, zajeďte s rodinou nebo přáteli do Nižboru udělat si radost u příležitosti Dne matek. Vy ostatní, vezměte s sebou maminky či babičky a potěšte je zážitkem a originálním křišťálovým dárkem.

Ve sklárně můžete absolvovat komentovanou prohlídku, tvořit spolu s mistry skláři a brusiči nebo se stavit jen na něco dobrého v Bistru Sklárna či pro některý z originálních ručně vyrobených křišťálových produktů za akční ceny v prodejně.

Každá maminka dostane ke vstupence dáreček v podobě křišťálového srdce. Akce se koná 8.5. od 10 do 15 hodin a 11.5. od 10 do 15 hodin.

Jak můžete strávit v Nižboru celý den? Přinášíme vám inspiraci:

Dopoledne prohlídka sklárny Rückl a zážitek foukání a broušení skla
K obědu něco dobrého v Bistru Sklárna.
Výšlap na zámek Nižbor.
Výlet po turistické stezce k Oppidu Stradonice.
Zpět do Nižboru procházkou po stezce podél Berounky.

Parkování v areálu zdarma. Podniková prodejna otevřena. Bistro Sklárna s příjemným posezením, kde nakoupíte studené i teplé občerstvení je otevřeno. Vstupenky nakupujte online. Sklárna Rückl se na vás těší.

Mapa