Go to content
Barbora Šampalíková a Václav Tobrman

Setkání se šansony 21. století

Hudební a divadelní akce 17.02.2024 19:00 - 21:00

Cena:

140,- Kč/ 200,- Kč

Místo konání:

Památník Antonína Dvořáka Vysoká u Příbramě

Adresa:

Vysoká u Příbramě 69, 262 42 Vysoká u Příbramě

Telefon:

+420 318 618 115

Region:

Brdy a Podbrdsko

Přejít na web akce

Popis akce

Památník Antonína Dvořáka ve Vysoké u Příbramě zve na pokračování cyklu Setkání s…, během kterého budou představeny hudební žánry vycházející z klasické hudby. V únoru vás čeká koncert Barbory Šampalíkové a Václava Tobrmana. Přijďte si poslechnout šansony 21. století v podání šansoniérky a herečky Barbory Šampalíkové a zpěváka, moderátora a moderátora Václava Tobrmana.

Ta vystudovala Pražskou konzervatoř, poté Konzervatoř Jana Deyla. V divadle začala účinkovat ve svých sedmnácti letech a divadlu se věnuje dodnes. Můžete ji vidět například na prknech divadla SeMaFor, v Hudebním divadle Karlín, v Divadle Na Fidlovačce, v Divadle Bez Zábradlí a v Divadle Hybernia. Je také dlouholetou členkou Orchestru Karla Vlacha a sólistkou Septet Plus Orchestra Dalibora Kaprase. Jako herečku ji můžete znát ze seriálu Místo zločinu Ostrava nebo z filmu Prezidentka. Se svou kapelou pravidelně pořádá koncerty v Malostranské besedě, kde znamenitě interpretuje nejen šansony Hany Hegerové, Zuzany Navarové, ale také autorskou tvorbu pianisty, skladatele a textaře Petra Ožany.

Václav Tobrman v roce 2014 získal druhé místo v prestižní soutěži Pianista roku. Václav je také vyhledávaným korepetitorem a učitelem hudby. Soukromě vyučuje hru na piano, klávesy, kytaru, ukulele a v neposlední řadě učí zpěv. Působil jako uznávaný pedagog například na Mezinárodní konzervatoři Praha, Taneční konzervatoři Praha, VOŠ Herecké Praha a ZUŠ Harmony. V poslední době se věnuje tvorbě reklamních znělek, firemních motivačních písní, scénické hudby k divadelním představením, filmové hudbě a vytváření nejrůznějších narozeninových a svatebních písní podle přání zadavatele.

Prodej vstupenek online zde nebo na pokladně památníku, tel.: +420 318 618 115.

Mapa