Go to content
Divadelní sál

Program na záchranu mužů

Hudební a divadelní akce 13.02.2024 19:30 - 21:00

Cena:

390 Kč

Místo konání:

Společenský sál KD Dobříš

Adresa:

Mírové náměstí 68, 263 01 Dobříš

Telefon:

+420 318 521 302

Region:

Brdy a Podbrdsko

Přejít na web akce

Popis akce

Možná to nikdo neví, a nejspíš je to tak dobře, protože projekt je tajný. Jistá část vědecké veřejnosti se totiž domnívá, že muži melou z posledního. Že se na rozdíl od komunikativních a flexibilních žen do moderního světa nehodí, protože se mu nedokáží přizpůsobit.
Muži mají čím dál míň možností se předvést nebo něco velkého vykonat. Jejich svaly a pěsti dnes zastupují všelijaké stroje. Severní i Jižní pól jsou dobyty – i vše ostatní na této planetě. Nikoho není třeba chránit před divokou zvěří, protože divoká zvěř neexistuje. Muži opouštějí své tradiční pozice. Některé indicie dokonce připouštějí, že degenerují. Propadají trudnomyslnosti a zmaru. A to je škoda.
A tak vznikl tajný program na záchranu mužů. V Národním ústavě duševního zdraví v Klánovicích u Prahy jsou s ním nejdál. Pojďme se podívat do Sexuologické laboratoře SL2 jaké programy na záchranu mužů se jim zatím podařilo vyvinout.
Napínavá komedie s překvapivým koncem.

Hrají: Roman Zach a Eva Leimbergerová
Vstupenky na divadelní představení si můžete zakoupit v předprodeji od pondělí 18.12.2023 v Informačním středisku Dobříš. Vstupenky si můžete v Informačním středisku také rezervovat na tel. čísle: 318 523 422, s tím, že si ale musíte vstupenky vyzvednout do 5ti pracovních dnů.

Mapa