Go to content
Ochutnej Evropu

Ochutnej Evropu: Kutná Hora

Gastronomické akce 01.10.2022 10:00 - 19:00

Ochutnej Evropu

Cena:

ZDARMA

Místo konání:

Palackého náměstí

Adresa:

293 01 Mladá Boleslav

Region:

Kutnohorsko Kolínsko

Přejít na web akce

Popis akce

V sobotu 1. října 2022 si budete moci užít různé chutě Evropy na jednom místě – do Kutné Hory totiž míří putovní festival Ochutnej Evropu! V čase 10:00 – 18:00, se Palackého náměstím rozlinou nejexkluzivnější vůně těch nejvybranějších evropských pochoutek a pokrmů. Dorazí sem třeba food truck Všechno co mám ráda, legendární pojízdná, stánky s haluškami, francouzskými makronkami, chorvatskou pljeskavicou, belgickým i holandským pivem, maďarskými klobáskami či kyperskými a řeckými specialitami, palačinkami, rumunskými víny a další spousta dobrot.

Na co dalšího se během devátého zastavení putovního festivalu Ochutnej Evropu můžete těšit?

Ochutnávky cizokrajných lahůdek zpestří hudební program – v průběhu dne vystoupí pop-rocková skupina Madam Royal, zpěvák Jan Žampa ze skupiny Eddie Stoilow nebo Šárka Vaňková.

Připravené je i kladenské Divadlo Lampion se svou rakvičkárnou MastEUchef 👨‍🍳. Pro děti jsou nachystané soutěže, skákací hrad nebo malování na obličej. Ti starší si budou moci za odměnu otestovat své vědomosti v zábavném kvízu nebo si vyzkoušet u stánku Kocour Preventista první pomoc.

Další termíny a konkrétní program celého festivalu naleznete zde.

 

Mapa