Go to content
Léto v Mlýnském domově

Léto v Mlýnském domově

Gastronomické akce 02.06.2022 - 27.08.2022, 10:00 - 23:00

Cena:

Dle konkrétní akce

Místo konání:

Mlýnský domov

Adresa:

Náměstí 5. května 29, 252 25 Jinočany

Telefon:

+420 257 960 420

Region:

Berounsko

Přejít na web akce

Popis akce

Pro všechny, kteří si potrpí na kvalitní jídlo spojené s příběhem, krásným prostředím a případně výletem, máme typ na vyhlášenou restauraci Mlýnský domov v Jinočanech u Prahy. Na léto si pro vás nachystali opravdu mnoho zajímavého.

Restaurace je oblíbená hlavně pro svoji vynikající a poctivou českou kuchyni, hovězí steaky a pizzu, kterou připravují v peci na dřevo (umí i bezlepkovou verzi). Spokojený byl u nich i Zdeněk Pohlreich, který tam před lety natáčel své Ano šéfe! a podniku udělil 3 hvězdičky. Interiér restaurace je v příjemném rustikálním stylu, posedět můžete v zimní zahradě s otevřeným krbem nebo na zahrádce.

Pokud jste ještě v Jinočanech nebyli, určitě se tam vypravte. Od pražské zastávky metra Stodůlky se tam pohodlně dostanete po cyklostezce podél Poncarovi ulice (cca 5km). Ze stanice metra Zličín pak autobusem 309 nebo 310 či ze zastávky metra Luka autobusem 352. Pokud holdujte vlakům, tak ze Smíchovského nádraží cesta zabere necelých 20 minut.

Rezervaci vám doporučujeme udělat si předem, abyste měli své místo jisté!

Každou středu

Pokud to počasí dovolí, každou středu na obědy grilují tu nejlepší část prasátka – šunku na kosti – přímo před hosty, v otevřeném krbu!

Domácí uzené dobroty 21.–23. 7.

V místní udírně, přímo na dřevě z ovocných stromů budou nachystána uzená masa – bůček, losos, pstruh, krkovice, panenka, žebra či domácí klobásy! Žádná umělá aromata, pravá chuť a postup, tak jak to dělali naši předci. Výrobky bude možno zakoupit i s sebou domů.

Steaková masa 4.–6. 8.

A je to tady! Pan šéfkuchař a majitel si pro vás připravil to, co nejvíce milujete, pořádnou flákotu! Chybět nebude tomahawk steak, t-bone steak, rib-eye steak a další vyzrálé steaky doplněné o ty správné dipy, zeleninu a další steakové přílohy.

Letní taneční večer 27. 8.

Pokud se rádi bavíte, milujete tanec, pohodovou muziku, letní atmosféru a dobré jídlo, určitě zavítejte do Mlýnského domova v sobotu 27. srpna. Od 19:30 bude připraven studený rautový stůl plný dobrot, DJ s dobrou náladou a parket. Pro předem rezervované hosty bude nachystán welcome drink zdarma. Oslava konce léta, kterou si nemůžete nechat ujít. Cena za osobu 259 Kč.

Mapa