Go to content
Festival Krásný ztráty Live Všetice

Krásný Ztráty Live

Festivaly 09.08.2024 - 10.08.2024, 00:00 - 23:59

Cena:

1900,-

Místo konání:

Statek Všetice

Adresa:

Všetice 6, Statek Všetice, 257 44 Netvořice

Region:

Posázaví

Přejít na web akce

Popis akce

Osmý ročník festivalu Krásný ztráty Live se uskuteční 9. a 10. srpna 2024 tradičně na statku ve středočeských Všeticích u Benešova. Vystoupí patron festivalu, rocková legenda Michal Prokop s kapelami Framusem Five i komornějším Triem a mnoho dalších hvězdných hostů.

Nebude chybět žhavá a okouzlující šansonová hvězda Rozálie Havelková, kultovní alternativně-elektronická kapela Midi Lidi nebo Objev roku podle ankety Žebřík a Evropy 2, kapela The Silver Spoons. K domácím rockovým legendám, jež ve Všeticích v roce 2024 vystoupí, patří Sto zvířat, které letos postihla ztráta úmrtím zpěváka Jana Kaliny, ale kapela pokračuje dál, anebo pubrockový Echt! v čele s kytaristou a saxofonistou Karlem Malíkem.

Nebude samozřejmě chybět ani „festival na festivalu“ Všetická jízda, který soustavně představuje špičkové představitele alternativní klubové scény.

Kromě programu pořadatelé také vylepšili některé organizační a technické záležitosti, které dělají dobrý festival ještě lepším. V první řadě ubytování pro návštěvníky. Kromě už zavedených možností, jimiž je bydlení přímo na statku Všetice, případně v přilehlém kempu, bude letos poprvé možné ubytování v benešovském hotelu Karlov. Těm, kteří si tuto možnost vyberou, poskytnou pořadatelé shuttle servis, tedy dopravu mezi hotelem a festivalovým areálem, jejíž cena bude samozřejmě součástí balíčku ubytování a vstupenek. Ubytovací balíčky budou v sobě skrývat i další zajímavé doplňkové služby.

Velkou devizou Krásných Ztrát zůstává unikátní areál Statku Všetice, který skýtá spoustu zeleně, četná jezírka a vysoké stromy poskytující stín v letním horku. Krásný Ztráty se právem pyšní označením „nejkrásnější letní festival“.

Mapa