Go to content
Kaktusový květ

Kaktusový květ

Hudební a divadelní akce 17.06.2023 20:00 - 22:00

Středočeské kulturní léto 2023

Cena:

290 Kč

Místo konání:

park Zámku Roztoky

Adresa:

Zámek 1, 252 63 Roztoky

Telefon:

+420 233 029 060

Region:

Kladensko Slánsko

Přejít na web akce

Popis akce

Zubař Dr. Julian Wiston, v podání Lukáše Vaculíka, je velkým ctitelem ženské krásy. Teď právě má poměr s lehce naivní Toni Simmonsovou (v podání Betky Stanková nebo Kristýny Kociánové), která ho velmi miluje. Chce si ho vzít, avšak nejde to – Julian je ženatý a má tři děti.

Nyní je ale všechno jinak, Julian se chce opravdu s Toni oženit. Ta však trvá na tom, že se musí sejít s jeho zatím platnou manželkou. Jenže, kde vzít manželku, když zubař žádnou nemá? Julian tedy přemluví svou upjatou kolegyni, zubní asistentku Stephanii (Olga „Háta“ Želenská  /  Adéla Gondíková), aby jeho manželku předstírala… A kolotoč bláznivých situací se rozjede naplno.

Zubař má všechno pečlivě naplánované, ale to je právě chyba, protože po chodbě pobíhá pohledný mladý spisovatel jenom v ručníku, někde uniká plyn, přijíždí španělský svůdce, zubaře nahání sexuchtivé paničky a naše upjatá Stephanie se stane královnou diskotéky.

Jak tohle dopadne? Nebojte se – dobře. Nudit se rozhodně nebudete. A možná i dojde na slzy, jestli budou od smíchu nebo třeba od lehkého sentimentu, to už necháme na Vás…

Původně francouzská hra, kterou pro americkou Broadway adaptoval I. A. I, Diammond, scénarista filmového hitu Někdo to rád horké. Slavný film z roku 1969 má na svém kontě jednoho Oskara, Zlatý Glóbus a mnoho dalších cen. P

Představení si v rámci akce Středočeské kulturní léto 2023 připravilo Divadlo Háta.

Vstupenky můžete zakoupit v online předprodeji.

Mapa