Go to content
Farma Bláto

Jazz Night na Farmě Bláto

Gastronomické akce 11.08.2023 19:00 - 22:00

Cena:

790 Kč

Místo konání:

Farma Bláto

Adresa:

Bláto 1, 285 04 Uhlířské Janovice

Region:

Kutnohorsko Kolínsko

Přejít na web akce

Popis akce

Zažijte jedinečný a exkluzivní večer plný skvělé hudby, vína a sýrů na Farmě Bláto s podtitulem: „Stejně jako víno ani sýr nikdy není týž. Je vrtkavý jako láska a je třeba jej zachytit v pravém okamžiku, kdy jeho lahodnost vrcholí.“ To vše doladí kouzelné prostředí našeho večerního Lesního baru a hudebním doprovodem profesionálních muzikantů kapely Jazz Aliments.

Kapela Jazz Aliments hraje originální repertoár cover písní ve stylu gypsy swing, bossa nova, pop, funky a jazz! V jejich repertoáru naleznete nejen nestárnoucí jazzové standardy, ale i popové skladby, které jsou často oděné do netradičních aranží. Mezi naše oblíbené popové interprety patří Ed Sheeren, Stevie Wonder, Eric Clapton, George Michael, Phill Collins, Michael Jackson a další.

Program degustace bude zaměřen na naše jedinečné dlouhozrající sýry a zároveň vína z malého rodinného vinařství Rochůz od Uherského Hradiště, které poslední roky sklízí jednu vinařskou cenu za druhou! Za Farmu Bláto by vás s příběhem farmy a tajemstvím kolem výroby sýrů švýcarského typu seznámí pan majitel Pavel Šich. Za vinařství Rochůz to bude Vlaďka Vintr, která dlouhé roky působila jako konzulka na Novém Zélandu a nyní jí láska k vínu zavedla na Moravu. Během degustace ochutnáte celkem 6 druhů vína z Vinařství Rochůz a 6 archivních sýrů z Bláta.

Akce se bude v zázemí lesního baru (v případě nepřízně počasí v našem bistru Maštal) V ceně vstupenky je koncert + degustace 6 druhů vína z Vinařství Rochůz a 6 archivních sýrů z Bláta. Kapacita akce je omezena na 50 osob

Mapa