Go to content
katta-tomas-nosil-cover-supraphon2016-bw-319x450_1548

HFAD: Katta

Festivaly 25.05.2024 19:00 - 20:30

Cena:

250,- Kč

Místo konání:

Huť Barbora, Jince

Adresa:

Huť Barbora, Jince 7

Telefon:

+420 777 113 423

Region:

Brdy a Podbrdsko

Přejít na web akce

Popis akce

Katta otevírá svou hudbou nové světy; ať už v kostele na tradičních chrámových varhanách, tak i mimo něj, na unikátním bílém nástroji, vytvořeném jí na míru. Její bílé varhany jsou elegantní a mimimalistické, přičemž Katta je nepřehlédnutelná: bosonohá varhanice, andělsky eterická i zemitě živelná. Její autorské skladby, ať už sólové či orchestrální stejně jako její sytý, vroucí hlas, přitahují pozornost. Svou interpretací si Katta získává posluchače mimo rámec tradiční klasické hudby. Její koncerty jsou nabité energií a vzrušením. Před publikum předstupuje umělkyně, která je svá až do morku kostí. Pro svoje vystoupení v atypickém industriálním prostoru Hutě Barbora si umělkyně zvolila program sestávající z děl J. S. Bacha a vlastní tvorby sdružené v cyklu Vox Organi.

UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY KONCERTU: pro koncert fungují dvě sběrná parkoviště vyznačené i s přístupovými cestami na mapě.
Prodej vstupenek zahájen 1. 3. 2024. Vstupenky lze zakoupit prostřednictvím sítě Ticketportal, příp. před zahájením koncertu v místě konání.

Mapa