Go to content
Fuck Up Stand Up Night – bistro Karlštejn 34 – plakát

FUCK UP STAND UP NIGHT

Ostatní 11.06.2022 18:00 - 21:00

Cena:

250 Kč

Místo konání:

bistro Karlštejn 34

Adresa:

Karlštejn 34

Telefon:

+420 775 365 853

Region:

Berounsko

Přejít na web akce

Popis akce

Karlštejn 34 řemeslné bistro pořádá FUCK UP STAND UP NIGHT.

📅 sobota 11.6. od 18 do 21 hodin

🗣️ Honza Jícha // Jiří Charvát // Mirek Čepický // Petr Kořínek // Slávek Král

Honza Jícha: Písničkář, občasný ředitel, potulný gelototerapeut a všeobecně směšný člověk. Vystupuje na šikmých plochách v Praze a okolí a v převracení životních neúspěchů v anekdoty si už chtě nechtě našel rutinu. Na FuckUpNight se ujme role moderatizátora.

Jiří Charvát: Vedl tým copywriterů. Pak vykouřil halucinogenní žábu a zjistil, že neexistuje.

‚Já‘ je iluze. Nemůžete si vybrat příští myšlenku. A tím pádem ani ambici, akci… nic. Další věc se prostě sama objeví ve vědomí na základě předchozích příčin. Tak teď píše a říká lidem to, co jim nenakládá, ale ulevuje: stand-upy, komediální přednášky (tzv. mind-upy), knihy a poezii. Moderuje. Přednáší. Vyučuje psaní, improvizaci a Probuzení.

Mirek Čepický: Pracoval jako topič, pošťák, loupač cibule, průvodce turistů a po vysoké ve financích v Nestlé. Pak mu došlo, že ho nejvíc baví lidi a příběhy, tak byl novinářem v Hospodářských novinách a Aktuálně.cz. Později se stal ředitelem komunikace ve Vodafonu, následně založil komunikační agenturu a pracoval pro desítky klientů.

Pak se dostal ke svým dvěma zatím nejkrásnějším jobům. Napsal knížku ve tvaru LP popisující historii největšího výrobce vinylů na světě. Od začátku roku 2021 je ředitelem komunikace Nadace rodiny Vlčkových.

Standupy zkoušel dřív jen tak mimochodem, pak toho nechal, ale rád si to ještě jednou dá, protože takhle akce vypadá moc dobře.

Petr Kořínek: Na rozdíl od Jiřího Charváta, který vykouřil žábu, má zatím zkušenost pouze s Kvakem a Žbluňkem, nikdy jim ale neublížil. Večer jejich příběhy předčítá dětem. Vede konvenční rodinný život, i když si tajně myslí, že má dobrodružnou povahu a někdy v budoucnu ještě vyrazí po stopách Lawrence z Arábie, napíše román, báseň nebo alespoň malý verš. Čas ale letí a Petrovi je jasné, že zbytek svých dní prožije zcela průměrně, za což je – především v dnešní době – nesmírně vděčný. Pracuje jako novinář píšící a točící o kultuře.

Slávek Král: Cestuje už 9 let, dal dvě cesty kolem světa stopem a na každém kontinentu strávil minimálně půl roku.

Nepotřebuje moc peněz, cestuje stopem, kempuje a často dobrovolničí. Nastopoval jsem přes 300 000 km v 86 zemích světa a 21 státech v USA a lidi mi pořád říkají, že je to nebezpečný.

Slávek přednáší o cestování, vystupuje na největších cestovatelských festivalech, pořádá svůj vlastní “Travel Stand-up festival”, je zapsán v knize rekordů za největší vzdálenost ujetou autostopem a napsal knihu “Stopařův průvodce zeměkoulí“.

Mapa