Go to content
30174

Food truck fest

Gastronomické akce 08.05.2024 10:00 - 17:00

Cena:

ZDARMA

Místo konání:

Náves

Adresa:

Poříčí nad Sázavou

Region:

Posázaví

Přejít na web akce

Popis akce

2. ročník Benefičního street food festivalu, který vám nabídne opravdové skvosty české i světové gastronomie.

A jaké food trucky dorazí tentokrát?

  • BISTRO U KAČENKY – Bubble wafle, káva, dom. limošky, pivo, míchané nápoje, víno atd.
  • BANGKOK ON WHEELS FOOD TRUCK – Thajská kuchyně, SUSHI…
  • WOW MOW FOOD TRUCK – Fisch and chips, stripsy, popcorn…
  • LANGOŠÁRNA – Langoše ve slané i sladké verzi z originálního středověkého trucku.

Ze Dnů osvobození Plzně dorazí do Poříčí KVH 16. Obrněná divize & Pavel Rogl’s Military Museum s několika skvosty vojenské techniky z období 2. sv. války – M8, GMC, Diamond T981, Jeep, Dodge. Za řečnický pultík se postaví Mgr. Michal Sejk – vedoucí Státního oblastního archivu Benešov s přednáškou o konci 2. sv. války, se zaměřením na Poříčí n. Sázavou a okolí. Jednáme o zpřístupnění kostela sv. Petra veřejnosti s komentovanou prohlídkou.

Bohatý doprovodný program pro děti. Na návsi se nachází dětské hřiště, ping pongové stoly, vše doplníme o skákací hrady, různé hry, dílničky, malovaní na obličej, tetovanou hennou. Na místě bude též Army Shop a AirSoftová střelnice s nabídkou několika druhů zbraní.

Bohatá tombola. Krom mnoha dalších bude mezi cenami např. i 2x rodinná vstupenka pro 5 osob, 1x dárkový poukaz na jednodenní výlet pro 4 osoby včetně 1 atrakce a rodinná vstupenka pro 5 osob na Blue Style Prima Fest, vše v zábavním areálu Šiklův mlýn. Aby nebyl někdo smutný, ke každému zakoupenému lístku do tomboly obdržíte volnou vstupenku 1+1 do Šiklova mlýna (platí v doprovodu druhé platící osoby).

Festival se koná za každého počasí a aktuální informace naleznete ZDE.

Mapa