Go to content
Bitva Olbramovice

Bitva Olbramovice – Princezna na útěku

Historické a vojenské akce 04.05.2024 13:00 - 23:59

Cena:

ZDARMA

Místo konání:

Olbramovice

Adresa:

Olbramovice, okres Benešov, Středočeský kraj, Česko

Telefon:

+420 739 040 954

Region:

Kraj blanických rytířů

Přejít na web akce

Popis akce

Přijďte zažít kouzlo a dobrodružství na akci Bitva Olbramovice – Princezna na útěku!

Akce se uskuteční 4. května 2024 od 13 hodin v malebných Olbramovicích. Medákova krčma ve spolupráci se skupinou Synové Bouře připravila pro všechny milovníky pohádek a historie nezapomenutelný den plný vzrušení a zábavy.

Celodenní program nabídne autentickou atmosféru středověkého jarmarku s dobovým tržištěm, kde si budete moci prohlédnout a zakoupit řemeslné výrobky a pochutiny. Otestujte své schopnosti v lukostřeleckém nebo šermířském turnaji a nechte se vtáhnout do pohádkové bitvy, kde se dobro střetne se zlem v epickém souboji.

Pro milovníky divadla a umění bude připraveno divadelní vystoupení a hlavní hudební program obstará kapela Metanoon. Večer pak vyvrcholí ohňovou show od skupiny Synové Bouře, která osvětlí noční oblohu.

Pro všechny návštěvníky je připraveno bohaté občerstvení z Medákovi krčmy, takže si můžete vychutnat tradiční i moderní pokrmy během celého dne.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou akci, která spojí historii, pohádku a skvělou zábavu v jednom. Přijďte s rodinou nebo přáteli a užijte si den plný nezapomenutelných zážitků v Kraji blanických rytířů – v Olbramovicích.

Mapa