Go to content
Akademie komorní hudby

Adventní koncert v Muzeu Podblanicka

Hudební a divadelní akce 23.11.2023 - 31.12.2023, 17:00 - 16:00

Cena:

plné 200 Kč, děti 100 Kč

Místo konání:

Muzeum Podblanicka

Adresa:

Zámek 1, 25801 Vlašim

Telefon:

+420 739 203 306

Region:

Kraj blanických rytířů

Přejít na web akce

Popis akce

Adventní koncert, plný magie a vánočního kouzla, přinese nezapomenutelný hudební zážitek v podání vynikajících umělců. Hvězdný line-up zahrnuje Michaelu Zajmi, vynikající mezzosopranistku a sólistku Národního divadla, spolu s Ensemble Martinů, pražským klavírním kvartetem, jenž si získal srdce posluchačů na více než 1200 koncertech a festivalech ve 40 zemích světa i doma.

Složení tohoto talentovaného souboru je opravdu jedinečné. Miroslav Matějka na flétnu přináší do hudby dechovou sílu a kouzlo, zatímco Radka Preislerová na housle, Bledar Zajmi na violoncello a Andrea Mottlová na klavír dotvářejí harmonický celek, který pohladí duši posluchače. Jejich mistrovské provedení a citlivý přístup ke každé notě zaručují nejen technickou dokonalost, ale i emoční hloubku interpretace.

Přijďte se nechat unést do světa vánoční hudby a zažijte jedinečný okamžik spojení umělecké dokonalosti a adventní atmosféry. Koncertní večer plný proslulých árií a písní bude nejen oslavou vánočních tradic, ale také výjimečným zážitkem pro všechny milovníky kvalitní hudby.

Mapa