Go to content
Informační tabule v Zooparku Zájezd

Počasí

Čtvrtek 13.06.

12 ° C

Pátek 14.06.

16 ° C

Sobota 15.06.

17 ° C

Zoopark Zájezd

S péčí budovaná minizoo v obci Zájezd na Kladensku chová největší kolekci chameleonů ze všech světových zoologických zahrad. Uvidíte je opravdu zblízka.

Dohromady zoopark chová přes 100 druhů exotických i domácích zvířat včetně surikat, mnoha druhů lemurů, několika druhů opic a poloopic, kočkovitých šelem i dravých ptáků. Jeho součástí je také Terárium a dětský koutek Ušákov, kde se děti mohou prohánět s největšími králíky na světě. V kontaktním zookoutku poznají ovce, kozy, morčata a králíky opravdu velmi zblízka.

V Zooparku Zájezd se po celý rok pořádají nejrůznější zábavné a naučné programy. Kromě toho se tu nabízejí zážitkové programy jako Rodinné krmení zvířat, Krmení pro odvážné anebo Den ošetřovatelem. Jedinečným zážitkem na celý život bude nejen krmení chameleonů, leguána, lemurů, surikat, korsaka, lamy, velbloudů, veverek, želev a dalších, vždy za odborné asistence ošetřovatele, ale třeba i kontakt s terarijními zvířaty jako chameleony, hady či pakobylkami.

Zoopark je ideálním místem pro výlet s menšími dětmi a je koncipován ryze přírodně. Proto jsou výběhy, voliéry a další stavby vyráběny pouze z přírodních materiálů.

Zajímavost

Zoopark Zájezd pořádá i příměstské tábory s nepřeberným množstvím aktivit. Zájemci si mohou také adoptovat zvíře.

Pár krmí lemury v Zooparku Zájezd

Kontakty

Adresa:

Zájezd 5, 273 43 Zájezd

E-mail:

[email protected]

Telefon:

+420 792 212 906

Přejít na web

Parkoviště je v blízkosti vstupu do zooparku.
Parkoviště

Parkoviště

V areálu zooparku je k dispozici občerstvení.
Občerstvení

Občerstvení

Toalety jsou součástí zooparku.
WC

WC

Mohlo by vás zajímat