Go to content
Golfový klub Botanika

Počasí

Čtvrtek 13.06.

18 ° C

Pátek 14.06.

14 ° C

Sobota 15.06.

17 ° C

Golf Club Botanika

Golf Club Botanika se nachází v Horním Bezděkově a od roku 2015 je součástí Areálu Botanika. Ten je z Prahy vzdálený asi 25 km a leží uprostřed křivoklátských lesů.

Golf Club Botanika je  typickým tréninkovým a pohodovým areálem, kam mohou zamířit zkušení profesionálové i hráči začátečníci, kteří si chtějí jen tak zahrát devítku po práci a odpočinout si v blízkosti Prahy. Na hru vám postačí 2 hodiny.

Zkušení golfisté ocení hřiště s 9 jamkami (Par 70) a délkou 4 348 m pro ženy, 5 318 m pro muže a také dvanáctijamkové hřiště (PAR 47). Nabízí se moderní golfový simulátor E6Golf by TruGolf, umožňující simulaci driving range s analýzou odpalu i možnost výběru hry z více než 80 golfových hřišť po celém světě, včetně českého hřiště „Kunětická hora“.

V areálu je však prostor i pro další sportovní aktivity. Jsou zde tenisové kurty s akademií, venkovní bazén i lanové centrum. Návštěvníci si mohou také zajezdit na koni. Areál poskytuje i obchodní využití a v rámci možností se v jeho prostorách školí, a to ve školicím centru s kapacitou 70 míst. Indoor je v provozu i v zimních měsících. Vedle dvanáctijamkového hřiště (PAR 47) jsou zde k dispozici mj. tenisový kurt, hřiště pro plážový volejbal, vyhlášená restaurace zaměřená na českou kuchyni, doplněná kuchyní mezinárodní, ubytování, hotelové lázně, bazén, sauna a další doprovodné služby (projížďky na koni, cykloturistika, dětský koutek, minizoo aj.). Součástí areálu je samozřejmě i golfová klubovna a pro-shop.

Jamky jsou modelované přirozenými přírodními podmínkami a jsou lehce zapamatovatelné. Lákadlem je hezký třípar na druhé jamce, především místo kolem greenu. Stejně tak pěkné je zákoutí tříparové sedmičky s rybníčkem. Hřiště působí přírodním dojmem. Bohatě vám na hru stačí 2 hodiny. Samozřejmostí jsou kvalitní tréninkové plochy, celoročně otevřený a částečně zastřešený driving range, 2 cvičné putting greeny plus chipping area s greenem.

Golfový klub Botanika

Kontakty

Adresa:

Hlavní 68, Horní Bezděkov

E-mail:

[email protected]

Telefon:

+420 604 938 525

Přejít na web

Mohlo by vás zajímat