Go to content
Královské stříbření Kutná Hora

Buďte v obraze

Náš výběr červnových akcí ve středních Čechách

31. 5. 2023

S kulturními akcemi jako by se v červnu roztrhl pytel – patříte-li mezi fanoušky kvalitní zábavy, v červnu ve středních Čechách nebudete vědět, kam zajít dřív. Děti se už těší na dětské dny, začíná Středočeské kulturní léto, chystají se hudební tradiční hrnčířské trhy, sportovní akce i festivaly.

Červen začíná dnem dětí – udělejte jim radost a vezměte je na tematický výlet. Co takhle začít červen v královském stylu a zúčastnit se Královského průvodu na Berounsku? Královskou atmosféru zažijete také na kutnohorském stříbření, které se opět vrací na výsluní.

Tradice a festivaly máme rádi. Také už se těšíte na tradiční hrnčířské trhy, na Kmochův Kolín, na festival nebo na dobré pivo?

Středočeské kulturní leto je tady! Letošní třetí ročník začíná 15. června a potrvá až do 23. září. Program je bohatý, lokace opět velmi zajímavé.

Aby té kultury nebylo málo, vybírejte dál: těšte se na cirkus, letní kino, koncerty, přednášky, veterány a mnoho dalšího. Pro změnu si můžete dopřát i nějakou tu sportovní výzvu. S koncem června pak přijde i Noc na Karlštejně 2023.

To by v tom byl čert, abyste si nechali ujít dlouhodobé výstavy, které se v červnu chýlí ke svému závěru. Kam si pospíšit, než bude pozdě? A kde naopak výstavy začínají?


Podobné články