Go to content
snimek-obrazovky-2024-04-25-105014_1591

Summer fest Dobříš 2024

Festivaly 21.06.2024 17:00 - 22:00

Cena:

370 Kč

Místo konání:

náměstí Komenského

Adresa:

Dobříš

Telefon:

+420 318 521 302

Region:

Brdy a Podbrdsko

Přejít na web akce

Popis akce

Letní pohodičku zajistí DJ SUNPAJA se svým chillout mixem už od 17 hodin. Večer pak otevře nadějná plzeňská kapela ABSOLUTNÍ NEKLID, která kombinuje různé hudební styly, což odráží její alternativní charakter. Slyšet jste ji mohli v Hitparádě Velká Sedma Radia 1, kde se držela na předních příčkách celých sedm týdnů.

Alternativní rock následně vystřídá kytarista a písničkář XAVIER BAUMAXA, buránek regionálního charakteru se stále větším geografickým a mezigeneračním přesahem. Přijďte si poslechnout písně, které vznikají při různých rytmických činnostech, jako je třeba sekání dříví, máchání křovinořezem, plavání kraulem nebo zatloukaní hřebíků. U toho nemůžete chybět!

Na noční podium pak vtrhne energická smečka ZOOBLASTERS, originální a nápaditá mezinárodní kapela, která vystupuje ve zvířecích kostýmech. Jejich hudba kombinuje elektronické beaty, hip hopové rýmy a živelnou energii 8 členné kapely. Jejich písně jsou inspirovány a ovlivněny mnoha žánry napříč hudebním spektrem.

Po půlnoci se pak můžete těšit na kluky z WOCATIES BAND. Dobříšská moderní party kapela složená z kamarádů, kteří se hudbou nejenom živí, ale hlavně je baví, vás rozhodně nenechá jít po půlnoci spát. Hrají ty nejlepší české i zahraniční písně od 50. let až po současné hity.

Vstupenky zakoupíte v předprodeji již nyní.

Mapa