Go to content
Francouzské makronky

Ochutnej Evropu: Rakovník

Gastronomické akce 24.09.2022 10:00 - 19:00

Ochutnej Evropu

Cena:

ZDARMA

Místo konání:

Husovo náměstí

Adresa:

269 01 Rakovník
Přejít na web akce

Popis akce

V sobotu 24. září 2022 si budete moci užít různé chutě Evropy na jednom místě – do Rakovníka totiž míří putovní festival Ochutnej Evropu! V čase 10:00 – 18:00, se Husovým náměstím rozlinou nejexkluzivnější vůně těch nejvybranějších evropských pochoutek a pokrmů. Dorazí sem třeba food truck Všechno co mám ráda, legendární pojízdná kavárna Bardotka, stánky s haluškami, francouzskými makronkami, chorvatskou pljeskavicou, belgickým i holandským pivem, maďarskými klobáskami či kyperskými a řeckými specialitami, palačinkami, rumunskými víny a další spousta dobrot.

Kulturní program bude opravdu bohatý! Zasoutěžíte si o spoustu hodnotných cen a užijete si hudební vystoupení kapely Madam Royal ze Skutečné ligy, pěvecká vystoupení Šárky Vaňkové a Jana Vytáska nebo poctivou rakvičkárnu MastEUchef v podání kladenského Divadla Lampion. Zabaví se tu i ti nejmenší návštěvníci, na které tu čeká malování na obličej, různé hry, skákací hrad a zábavní koutek.

Další termíny festivalu naleznete zde.

ℹ️ Ochutnej Evropu je projekt v rámci oslav k předsednictví ČR v Radě Evropské unie, který pořádá Středočeský kraj ve spolupráci se svými partnery a středočeskými městy pod záštitou ministra pro evropské záležitosti ČR pana Mikuláše Beka. V rámci akce  se seznámíte s tím co obnáší předsednictví České republiky v Radě Evropské unie, významem Evropské unie a také jejími projekty. Změna programu vyhrazena.

Mapa