Go to content
Food festival

Ochutnej Evropu: Mělník

Gastronomické akce 08.10.2022 10:00 - 19:00

Ochutnej Evropu

Cena:

ZDARMA

Místo konání:

náměstí Míru

Adresa:

276 01 Mělník

Region:

Mělnicko Kokořínsko

Přejít na web akce

Popis akce

Ochutnej Evropu ve středních Čechách!

Srpen, září a říjen se nesou ve znamení pravidelné exploze vašich chuťových pohárků, chystá se totiž festival Ochutnej Evropu, který představuje to nejlepší, co evropská kuchyně nabízí. Během jedenácti zastávek ochutnáte všechny možné i nemožné delikatesy jednotlivých členských zemí Evropské unie, zasoutěžíte si o spoustu hodnotných cen a užijete si hudební vystoupení.

V Mělníce bude po celý den hrát kapela Wotazník, od 16 hodin vystoupí Jan Žampa (Eddie Stoilow)a DJ Dafonic, od 14 hodin si užijete vystoupení zpěvačky Šárky Vaňkové.

Zabaví se tu i ti nejmenší návštěvníci, na které tu čeká malování na obličej, různé hry, skákací hrad a zábavní koutek.

Těšit se můžete na stánky plné nejvybranějších pochoutek a food trucky, které vaše chuťové buňky vystřelí do nebe! Tak co? Už se vám sbíhají sliny na pravou španělskou sangrii, chorvatskou pljeskavicu, francouzské makronky a belgické pivo? Přijďte si užít tenhle výjimečný festival s námi!

Všechny termíny a konkrétní program celého festivalu naleznete zde.

ℹ️ Ochutnej Evropu je projekt v rámci oslav k předsednictví ČR v Radě Evropské unie, který pořádá Středočeský kraj ve spolupráci se svými partnery a středočeskými městy pod záštitou ministra pro evropské záležitosti ČR pana Mikuláše Beka. V rámci akce  se seznámíte s tím co obnáší předsednictví České republiky v Radě Evropské unie, významem Evropské unie a také jejími projekty. Změna programu vyhrazena.

Mapa