Go to content
29572

Dětský karneval

Hudební a divadelní akce 25.02.2024 14:00 - 17:00

Cena:

100 Kč

Místo konání:

KD Karlov

Adresa:

Benešov

Telefon:

+420 317 726 004

Region:

Posázaví

Přejít na web akce

Popis akce

V Benešově se 25. února 2024 chystá Dětský karneval v Kulturním domě Karlov, který slibuje pestrý program pro malé i velké návštěvníky. Hlavní část akce, Pohádkový les – Po stopách sněhové královny, představí návštěvníkům pohádkovou trasu plnou dobrodružství. Děti budou mít možnost v teple kulturního domu setkat se kostýmovanými herci, kteří je provedou různými stanovišti, kde budou plnit zapeklité úkoly. Odměnou za jejich dovednosti může být setkání se Sněhovou královnou a následně získaná odměna. Tato část programu je určena dětem od 2 let a vyžaduje předem provedenou registraci na www.velkadobrodruzstvi.cz. Počet míst je omezen, a registrace bude možná od 1. února.

Pro všechny návštěvníky, kteří se nerozhodnou předem registrovat, je připraven pestrý doprovodný program. Karneval v maskách zahájí taneční zábavu, na kterou naváže Dětská diskotéka s DJ Vitaminem. Pro milovníky tance budou připraveny zábavné tanečky, a ti, kteří touží po troše soutěživého ducha, se mohou zapojit do soutěží o atraktivní ceny. Pro ty nejmenší budou k dispozici oblíbené malování na obličej a tvořivá dílna, kde si mohou nechat volně rozvíjet svou kreativitu.

Vstupné na tuto akci je jednotné a činí 100 Kč na dítě. Dospělý doprovod může vstoupit zdarma. Vstupné platíte v hotovosti při vstupu na akci. Pro zajištění účasti doporučujeme sledovat otevření registrace od 1. února na www.velkadobrodruzstvi.cz a zajistit si místo na tomto rodinném karnevale plném radosti a zábavy.

Mapa