Go to content
Karlštejn 34

cestopisný degustační večer R.U.M

Gastronomické akce 24.06.2022 18:00 - 21:00

Cena:

800 Kč

Místo konání:

bistro Karlštejn 34

Adresa:

Karlštejn 34

Telefon:

775 365 853

Region:

Berounsko

Přejít na web akce

Popis akce

Karlštejn 34 řemeslné bistro pro vás s barmanem Kryštofem Hordinou z Warehouse #1 připravili

cestopisný degustační večer R.U.M

6 rumů // 6 příběhů // 6 zemí

pátek 24.6. od 18 hodin

VSTUPENKY 800,-

Kryštof strávil velkou část svého pracovního života v rumových barech nejenom v Čechách. Zároveň je velkým cestovatelem po destilerií třtinového destilátu celého světa. Díky tomu vybral 6 skvělých rumů, mapujících historii a vývoj tohoto nápoje od jeho počátků až po současnost. Mezi nabízenými rumy naleznete méně komplikované vzorky, určené všem začínajícím milovníkům tohoto destilátu až po sofistikovanější rumy.

Jejich prostřednictvím pochopíte, jak se liší výroba jednotlivých druhů rumu, poznáte, co od kterého můžete čekat a jak velké chuťové rozpětí mohou rumy mít.

Bistro Karlštejn 34 se postará o gastro zážitek v podobě drobných chuťovek mezi jednotlivými rumy. Během degustace není doporučeno pít jiný alkohol typu pivo atd. Zakazovat vám to ale nebudeme 🙂 K dispozici budete mít karafy s vodou.

Ochutnávka je určena pro zhruba 30 osob. Začínáme v 18 hodin a celá degustace potrvá asi 2 hodiny.

Nevyzbylo na vás místo nebo byste si rádi degustaci zamluvili jen pro sebe a kamarády? Rádi vám akci připravíme u nás v bistru. Napište na e-mail [email protected] a vymyslíme společně s Kryštofem termín.

Mapa