Go to content
Anatol Svahilec

Anatol Svahilec a spol. – Nevyžádaná rada

Festivaly 11.09.2024 18:00 - 20:00

Středočeské kulturní léto 2024

Cena:

Vstupné: 150 Kč / *100 Kč ZTP, senioři, studenti

Místo konání:

Středočeská vědecká knihovna v Kladně

Adresa:

gen. Klapálka 1641, 272 01 Kladno

Telefon:

+420 601 553 218

Region:

Kladensko Slánsko

Přejít na web akce

Popis akce

Mystifikační diskusní pořad občanské poradny, jež poradí i s tím, co jste celý život dělali docela správně. Debata, ve které se otevřeně dozvíte především nic podstatného!

To pravé pro všechny amatérské filosofy, historiky, etnografy, kutily, hospodářské analytiky, zahrádkáře, montéry, radioamaréty i rentgenoamatéry!
Kritický nedostatek šroubečků na Těšínsku? Agresivní pylově extrémně prášivé rododendrony na sousedově netolerantním dvorečku? Neočekávaný hormonální vývoj v teráriu drženého džungarskéhoo křečka? Či snad neúspěch s montáží domácího parního stroje, když nevíte jak na to?

!!! NEVYŽÁDANÁ RADA PRO KAŽDÉHO, KDO V APATYCE NEKOUPÍ !!!

Kolektiv středoevropsky proslulých odborníků, akademiků, vědců a šikulek představuje stanoviska svých stranických subjektů a zamýšlí nad stovkami podnětů, výmyslů a stížností. Sledujte unikátní dramaturgický pokus o stmelení diváckých táborů Událostí komentářů, Studia Kamarád a Receptáře prima nápadů.

Moderuje:
RSDr. Bedřich Šmotlík, kandidát technik – náměstek děkana katedry historie a odborný asistent na katedře religionistiky a analogových spojů Univerzitního koncernu Zinovia Serdiuka v moldavském Negureni / nezávislý za ABVOPS (Aliance bezpečné vzdálenosti od problémů současnosti)

Vstupenky jsou již v předprodeji u pultu informačních služeb v 1. patře knihovny. S ohledem na blížící se rekonstrukci a uzavření knihovny v letních měsících doporučujeme pořídit s předstihem.

Představení je součástí programu Středočeského kulturního léta 2024.

Mapa